Katalogy ke stažení

Novinky na email
Naši partneři

Logo Slavo.cz

Výměna zboží

 
Pokud se stane, že Vám objednaná velikost nebo model nevyhovuje a potřebujete obuv vyměnit, neváhejte nás kontaktovat a výměnu zrealizujeme.
 
Prvním krokem je informovat nás o Vašem požadavku na výměnu prostřednictvím e-mailu na adrese info@botyprabos.cz, kde prosíme uvést model a velikost, kterou nově potřebujete. Do zprávy rovněž prosíme uvést informaci o způsobu a termínu odeslání původní obuvi zpět, aby se pohlídalo doručení balíku a zbytečně se nikde netoulal. Na základě Vašeho e-mailu výměnu zaevidujeme jako novou objednávku a nově vybranou obuv pro Vás rezervujeme.
 
Zboží zasílané na výměnu musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení a v původním obalu. Do balíku je nutné kromě zboží přiložit kopii faktury a průvodní list s popisem, za co si zboží přejete vyměnit, což urychlí realizaci výměny.
 
Při výměně zboží účtujeme poštovné a balné 60 Kč, které je možné zaslat hotově společně se zbožím na výměnu (nutné však v balíku výrazně označit). Tuto částku lze uhradit též bankovním převodem. Poslední možností je úhrada formou dobírky, kdy je částka navýšena o poplatek za doběrečné 40 Kč.
 
Zboží na výměnu zasílejte na níže uvedenou adresu. Děkujeme.
 
FLOREŠ s.r.o.
Botyprabos.cz - výměna
Dlouhá 300 (areál VTÚVM)
Slavičín
763 21
Tel.: 778 435 561
 
V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

 

www.botyprabos.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů