Katalogy ke stažení

Novinky na email
Naši partneři

Logo Slavo.cz

Reference

Kvalitu a spolehlivost výrobků PRABOS prezentuje mnoho velkých firem, které s výrobcem PRABOS spolupracují v oblasti dodávek pracovní a bezpečností obuvi pro jejich provozy. Můžeme vzpomenout alespoň některé z nich:

 

- Škoda Auto - Pro společnost Škoda Auto byla navržena a vyrobena pracovní obuv na míru vyladěná do barev této společnosti.

- Hyundai - Známý korejský výrobce automobilů dbá na bezpečnost při práci, a své zaměstnance vybavil rovněž botami Prabos.

- EON - Speciální bezpečnostní obuv založená na podešvi Snake chrání v terénu zaměstnance EONu.

- Panasonic - Pracovní obuv Marco a Boiga pomáhá chránit zaměstnance Panasonicu při jejich práci.

- ČEZ - Speciální ESD obuv v oranžových barvách ČEZu, kterou zaměstnancům této společnosti dodává PRABOS dlouhodobě.

- Zdravotnická záchranná služba hl. Města Prahy - I při náročných podmínkách své práce se mohou záchranáři vždy spolehnout právě na pracovní a bezpečnostní obuv PRABOS.

- Hasičské sbory - Profesionální hasičská obuv Prabos chrání řadu odvážných českých hasičů. Těch profesionálních, i dobrovolných.

- Armáda ČR - Ať už se naši vojáci připravují na domácí půdě nebo jsou přímo v tvrdých podmínkách mise v Afghanistánu, vždy jsou vybaveni obuví PRABOS.

- MP Praha - Denně v pohybu a stovky nachozených kilometrů pro vaši bezpečnost… Bez bot PRABOS by to pražským policistům nešlo.

- Lesy České Republiky - Kde jinde než v přírodě je potřeba kvalitních bot. V Lesích ČR to ví, a proto jejich zaměstnanci nosí boty PRABOS s Gore-tex membránou.

- Mann Hummel - Německý specialista na výrobu filtrů při své výrobě v pobočce v Uherském Brodě se také spoléhá na pracovní obuv Prabos.

- Bazény Niveko -  I při výrobě bazénů se musí dbát na bezpečnost práce. V Niveku tak už dlouho ví, že na boty Prabos se mohou vždy spolehnout.

 

www.botyprabos.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů