Katalogy ke stažení

Novinky na email
Naši partneři

Logo Slavo.cz

O nás a značce PRABOS

Provozovatelem internetového obchodu Botyprabos.cz je firma FLOREŠ s.r.o., která je autorizovaným prodejcem výrobků PRABOS. Obchod Botyprabos.cz je zaměřen především na propagaci a prodej výrobků značky PRABOS. V nabídce ale naleznete různé doplňkové zboží i od jiných výrobců.

Historie značky PRABOS

Počátky značky PRABOS sahají až do roku 1860, kdy firma Japis Jana Pivečky začala rozvíjet tradici koželužského průmyslu ve Slavičíně. Nejprve se zde začaly zpracovávat usně a po I. světové válce zahájila místní fabrika výrobu obuvi. V divokém roce 1948 byla firma Japis znárodněna a výroba ve Slavičíně pokračovala pod značkou Baťa n.p. Tento status vydržel do roku 1952, kdy pohltil zdejší výrobu národní podnik Svit Zlín. Až v roce 1993 získala zdejší výroba právní subjektivitu jako Prabos a.s. Slavičín. Postupně se firma transformovala na Prabos Plus.

V dnešní době se PRABOS zaměřuje na výrobu obuvi, která poskytuje pohodlí, stabilitu a bezpečnost i v těch nejtěžších podmínkách. Ve výrobě se využívá různých předních technologií jako je např. membrána GORE-TEX nebo kvalitní podešve VIBRAM. A kvalitu obuvi PRABOS oceňují jak bezpečnostní složky ČR, tak nadšení cestovatelé a dobrodruzi.

 

www.botyprabos.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů