Impregnace SHOEBOY'S Leather Cream 75 ml

Kód: P_1086
Neohodnoceno
Značka: Shoeboy's
160 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Intenzivní péče a osvěžení barvy hladkých usní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní péče a osvěžení barvy hladkých usní.

  • Intenzivně chrání hladké usně.
  • Osvěžuje barvy a překrývá opotřebovanou a lehce poškrábanou useň.
  • Krém na boty s včelím voskem, zvláčňuje, chrání a dodává lesk.
  • Obsahuje pravý včelí vosk, perfektní ošetření kožené obuvi.
  • Vhodný na obuv s membránou.
  • Neobsahuje rozpouštědla, ekologicky šetrný výrobek.
  • Objem 75 ml

Návod k použití:

Odstraňte prach a nečistoty. Rovnoměrně naneste v tenké vrstvě. Nechejte zaschnout a následně vyleštěte kartáčkem nebo jemným hadříkem. Nejvyššího lesku dosáhnete, když po zaschnutí krému, obuv vyleštíte kartáčem z pravých koňských žíní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ošetřující prostředky
Záruka: 2 roky

Značka SHOEBOY'S je jednou ze značek předního německého výrobce doplňků k péči o obuv BNS International GmbH, dříve Bergal, nico & Solitaire GmbH. Péče o obuv se věnuje jíž více než 80 let. Prioritou této společnosti je kvalita, snadné použití a ekologie.

Kvalita. Tohle slovo najdete snad v každém prospektu jedno kterého výrobku. SHOEBOY'S si ale za svojí kvalitou opravdu stojí, nejen proto má vlastní výrobní závody v Evropské unii.

Snadné použití. Ano, je to tak. Vezměte si do ruky kterýkoliv výrobek a najdete na něm „produktový pas“. Zní to možná zvláštně, ale je to snadné. Všichni hned víme, co tento výrobek umí. Na 100 % impregnuje (však je to také impregnační sprej), a dokonce umí kůži (useň) i zvláčnit a vyživit. Zjistíte to na první pohled.

Ekologie. U SHOEBOY'S najdete vše ekologičtější. Krémy ředitelné vodou, bez rozpouštědel, impregnace bez fluoru, vložky do bot z kůže zpracované jen rostlinnými látkami a další. Výhoda je jasná – pro vás i přírodu. Méně chemie a šetrnější péče o boty, které rozpouštědla a benzín vážně nemusí.