Katalogy ke stažení

Novinky na email

Doprava

 
Způsob dopravy a platby v ČR a též pro Slovensko
 
Nabídnout Vám můžeme níže uvedené kombinace dopravy a platby, kdy je při objednávání potřebné jednu z nabízených možností zvolit. Cena zvolené dopravy se Vám vždy automaticky připočte k hodnotě Vaší objednávky, takže vždy uvidíte celkovou konečnou cenu.
 
V následující tabulce vidíte rychlý přehled cen jednotlivých doprav v návaznosti na způsob úhrady a níže pak naleznete podrobný popis jednotlivých doprav.
 
 Způsob dopravy
Dopravné
Poplatek
za dobírku
Dopravné
zdarma
 Osobní odběr - - od 0 Kč
Kč 89,-
Kč 40,-
od 3000 Kč*
Kč 89,-
Kč 40,-
od 3000 Kč*
Kč 89,-
Kč 40,-
od 3000 Kč*
Kč 49,-
Kč 20,-
od 3000 Kč*
 GEIS - doručení na Slovensko Kč 149,- Kč 50,- od 5000 Kč*
 Pošta - doručení na Slovensko Kč 149,- Kč 50,- od 5000 Kč*

 

* U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení.
 
 
Osobní odběr
 
Osobní odběr je zdarma bez poplatků přímo v partnerské prodejně, kde bude objednávka zákazníkem vytvořená přes e-shop nachystána a následně bude zákazník informován o připravenosti zásilky k odběru. Vyzvednutí objednávek je možné v otevírací dobu prodejny. 
 
Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 12:30, 14:00 - 17:00, So: 10:00 - 12:30
Adresa prodejny: Outdoor-a-sport.cz, ulice K. Vystrčila, 763 21 Slavičín (cca 240 m od kruhového objezdu do kopce směr Vlachovice, Valašské Klobouky), tel.: 778 528 964
 
Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě je možné vyzvednout osobně i mimo otevírací dobu prodejny. Je však nutné vždy předem dohodnout. Obuv na této prodejně není standardně skladem a je zde připravena k odběru výhradně až na základě objednávky zákazníka.
 
Platbu za zboží při osobním odběru lze realizovat hotově nebo platební kartou. Možná je též platba převodem předem z bankovního účtu, avšak platba musí být připsána na našem účtu před realizací osobního odběru.  [zpět]
 
 
Přepravní služba PPL
 
Doručení přepravní službou PPL probíhá následující pracovní den po odeslání v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si balík převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Nezastihne-li vás PPL na místě určení na první pokus, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí zásilku následující pracovní den.
 
Platbu za objednávku lze u přepravy PPL realizovat formou dobírky (platba přímo řidiči) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 89 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč mají dopravavu ZDARMA. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. [zpět]
 
 
Česká pošta - balík Na poštu
 
Doprava balíků běžných rozměrů. Doprava typu balík Na poštu je vhodná pro ty zákazníky, kteří si chtějí vyzvednout svou zásilku na kterékoliv poště v ČR, protože nejsou schopni si zásilku převzít během dne na adrese bydliště či nechtějí, aby někdo z členů rodiny či spolubydlících o příchodu zásilky věděl. Při zadávání objednávky si tedy zvolíte tu poštu, na které budete mít balík připraven k vyzvednutí již následující pracovní den.
 
Českou poštou jste následně informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.
 
Plabu za objednávku lze u přepravy přes Českou poštu realizovat formou dobírky (platba na přepážce při výdeji balíku) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 89 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč mají dopravavu ZDARMA. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení.
 
POZOR - Doba pro vyzvednutí balíku na poště je 7 dnů. Pokud nebude zásilka vyzvednuta, bude automaticky vrácena zpět odesílateli a budou Vám vyúčtovány vzniklé zbytečné náklady dopravy a náklady na přípravu  zásilky. [zpět]
 
 
Česká pošta - balík Do ruky
 
Doprava balíků běžných rozměrů. Doprava typu balík Do ruky je vhodná pro ty zákazníky, kteří si chtějí nechat doručit zásilku domů. Při zadávání objednávky uvádíte svou dodací adresu. Pošta garantuje doručení balíku přímo do Vašich rukou následující pracovní den po odeslání.
 
Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
 
Plabu za objednávku lze u přepravy přes Českou poštu realizovat formou dobírky (platba přímo doručovateli) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 89 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč mají dopravavu ZDARMA. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení.
 
Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, což by mohlo způsobit prodlevu při dodání balíku, můžete si prostřednictvím nového interaktivního webového formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice již v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.
 
Pokud Vás Česká pošta nezastihneme, můžete se s ní dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který Vám bude lépe vyhovovat. [zpět]
 
 
HeurekaPoint (Uloženka)
 
Chcete ušetřit na nákladech za zaslání Vaší objednávky ve srovnání s jinými přepravci a jste z níže uvedených měst?
 
Využijte služby HeurekaPoint (Uloženka), kdy si zásilku osobně vyzvednete na vybraném výdejním místě HeurekaPoint (Uloženka) na jedné z níže uvedených adres. Při doručení je však nutné počítat s delší dobou dodání v řádu 3 - 5 dnů, neboť v rámci systému HeurekaPoint je potřeba zásilky přepravit na jednotlivé výdejní místa, což zabere nějaký čas.
 
Poplatek za doručení Vaší objednávky na výdejní místo je pouhých 49 Kč při platbě převodem předem. U platby dobírkou je tato částka navýšena o doběrečné 20 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč mají dopravavu ZDARMA. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Lze však případně sjednat i jiný termín. Pokud nebude zásilka vyzvednuta, bude automaticky vrácena zpět odesílateli a budou Vám vyúčtovány vzniklé zbytečné náklady dopravy a náklady na přípravu  zásilky.
 
Pro vydání zásilky se vyžaduje předložení čísla objednávky a dokladu totožnosti. Případně si můžete s naším e-shopem sjednat vydání zásilky tzv. "na heslo". V takovém případě není požadován žádný doklad, ale pouze heslo, které bylo zadáno do poznámky při tvorbě objednávky.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- kdy maximální rozměry zásilky jsou 80 x 60 x 42 cm,
- maximální hmotnost zásilky je 15 kg. [zpět]
 
 
Způsob dopravy a platby na Slovensko
 
Na Slovensko je dodání zajištěno přes přepravní službu GEIS nebo Slovenskou poštu za cenu 149 Kč  plus poplatek za doběrečné 50 Kč. Platba je možná pouze formou dobírky. Při objednávce nad Kč 5000,- se dopravné neúčtuje. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. Úhrada za dodané zboží probíhá formou dobírky. Zboží je fakturováno v Kč dle aktuálních cen v e-shopu, avšak úhrada probíhá v EUR. Cena v Kč je přepočtena na EUR dle platného kurzu v den odeslání zásilky. Dodání na Slovensku probíhá v rozmezí 2 až 4 dnů od odeslání zásilky z našeho e-shopu.
 
Další možností je případně využití výdejního místa HeurekaPoint (Uloženka) viz informace výše, pokud se ve Vašem regionu vyskytuje výdejní místo. [zpět]

 

 

www.botyprabos.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů