Katalogy ke stažení

Novinky na email
Naši partneři

Logo Slavo.cz

Doprava

 
Způsob dopravy a platby v ČR a též pro Slovensko
 
Nabídnout Vám můžeme níže uvedené kombinace dopravy a platby, kdy je při objednávání potřebné jednu z nabízených možností zvolit. Cena zvolené dopravy se Vám vždy automaticky připočte k hodnotě Vaší objednávky, takže vždy uvidíte celkovou konečnou cenu.
 
V následující tabulce vidíte rychlý přehled cen jednotlivých doprav v návaznosti na způsob úhrady a níže pak naleznete podrobný popis jednotlivých doprav.
 
 Způsob dopravy (platné od 8. 5. 2019)
Dopravné
Poplatek
za dobírku
Dopravné
zdarma
 Osobní odběr - - od 0 Kč
Kč 99,-
Kč 40,-
od 3000 Kč*
Kč 99,-
Kč 40,-
od 3000 Kč*
Kč 99,-
Kč 40,-
od 3000 Kč*
 Zásilkovna ČR** Kč 79,- nelze od 3000 Kč*
 Zásilkovna SK** Kč 119,- Kč 20,- od 5000 kč*
 GEIS - doručení na Slovensko Kč 149,- Kč 50,- od 5000 Kč*

 

* U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení.
** Při zadávání dopravy přes Zásilkovnu je potřeba si zvolit pobočku pro vyzvednutí zásilky. Přehled poboček naleznete na www.zasilkovna.cz/pobocky a následně prosíme zapsat adresu pobočky do dodací adresy v objednávce. Na automatizovaném modulu s nabídkou poboček pracujeme. Děkujeme za pochopení.
 
Osobní odběr
 
Osobní odběr je zdarma bez poplatků přímo v partnerské prodejně Outdoor-a-sport.cz, kde bude objednávka zákazníkem vytvořená přes e-shop nachystána a následně bude zákazník informován o připravenosti zásilky k odběru. Vyzvednutí objednávek je možné v otevírací dobu prodejny. 
 
Otevírací doba: Po - Pá: 14:30 - 17:00, So: 10:00 - 12:30
Adresa prodejny: Outdoor-a-sport.cz, ulice K. Vystrčila, 763 21 Slavičín (cca 240 m od kruhového objezdu do kopce směr Vlachovice, Valašské Klobouky), tel.: 778 528 964
 
Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě je možné vyzvednout osobně i mimo otevírací dobu prodejny. Je však nutné vždy předem dohodnout. Obuv na této prodejně není standardně skladem a je zde připravena k odběru výhradně až na základě objednávky zákazníka.
 
Platbu za zboží při osobním odběru lze realizovat hotově nebo platební kartou. Možná je též platba převodem předem z bankovního účtu, avšak platba musí být připsána na našem účtu před realizací osobního odběru.  [zpět]
 
 
Přepravní služba PPL
 
Doručení přepravní službou PPL probíhá následující pracovní den po odeslání v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si balík převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Nezastihne-li vás PPL na místě určení na první pokus, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí zásilku následující pracovní den.
 
Platbu za objednávku lze u přepravy PPL realizovat formou dobírky (platba přímo řidiči) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 99 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč mají dopravavu ZDARMA. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. [zpět]
 
 
Česká pošta - balík Na poštu
 
Doprava balíků běžných rozměrů. Doprava typu balík Na poštu je vhodná pro ty zákazníky, kteří si chtějí vyzvednout svou zásilku na kterékoliv poště v ČR, protože nejsou schopni si zásilku převzít během dne na adrese bydliště či nechtějí, aby někdo z členů rodiny či spolubydlících o příchodu zásilky věděl. Při zadávání objednávky si tedy zvolíte tu poštu, na které budete mít balík připraven k vyzvednutí již následující pracovní den.
 
Českou poštou jste následně informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.
 
Plabu za objednávku lze u přepravy přes Českou poštu realizovat formou dobírky (platba na přepážce při výdeji balíku) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 99 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč mají dopravavu ZDARMA. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení.
 
POZOR - Doba pro vyzvednutí balíku na poště je 7 dnů. Pokud nebude zásilka vyzvednuta, bude automaticky vrácena zpět odesílateli a budou Vám vyúčtovány vzniklé zbytečné náklady dopravy a náklady na přípravu  zásilky. [zpět]
 
 
Česká pošta - balík Do ruky
 
Doprava balíků běžných rozměrů. Doprava typu balík Do ruky je vhodná pro ty zákazníky, kteří si chtějí nechat doručit zásilku domů. Při zadávání objednávky uvádíte svou dodací adresu. Pošta garantuje doručení balíku přímo do Vašich rukou následující pracovní den po odeslání.
 
Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
 
Plabu za objednávku lze u přepravy přes Českou poštu realizovat formou dobírky (platba přímo doručovateli) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 99 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč mají dopravavu ZDARMA. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení.
 
Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, což by mohlo způsobit prodlevu při dodání balíku, můžete si prostřednictvím nového interaktivního webového formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice již v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.
 
Pokud Vás Česká pošta nezastihneme, můžete se s ní dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který Vám bude lépe vyhovovat. [zpět]
 
Zásilkovna ČR
 
Chcete ušetřit na nákladech dopravy za zaslání Vaší objednávky ve srovnání s jinými přepravci?
 
Využijte služby Zásilkovna (Z-Point), kdy si zásilku osobně vyzvednete na vybraném výdejním místě, které si vyberete v okolí Vašeho bydliště či zaměstnání při tvorbě objednávky. Přehled poboček naleznete na www.zasilkovna.cz/pobocky.
 
Poplatek za doručení Vaší objednávky na výdejní místo je pouhých 79 Kč při platbě převodem předem. Doručení na dobírku bylo u této služby zrušeno z důvodu velkého počtu nevyzvednutých zásilek. Pro zákazníky, kteří mají skutečný zájem o doručení zásilky, by neměl být problém provést platbu převodem předem. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč s platbou převodem předem získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem, ve kterém obdržíte heslo po vyzvednutí zásilky. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Lze však případně termín uložení prodloužit.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
- Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
- Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
- Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
- Maximální výše dobírky: 20 000 Kč [zpět]
 
 
Zásilkovna SK
 
Chcete ušetřit na nákladech dopravy za zaslání Vaší objednávky ve srovnání s jinými přepravci?
 
Využijte služby Zásilkovna, kdy si zásilku osobně vyzvednete na vybraném výdejním místě, které si vyberete v okolí Vašeho bydliště či zaměstnání při tvorbě objednávky. Přehled poboček naleznete na www.zasilkovna.cz/pobocky.
 
Poplatek za doručení Vaší objednávky na výdejní místo je pouhých 119 Kč při plus poplatek za doběrečné 20 Kč. Platba je možná pouze formou dobírky. Objednávky s hodnotou nad 5000 Kč získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. U takových objednávek bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby. Zboží je fakturováno v Kč dle aktuálních cen v e-shopu, avšak úhrada probíhá v EUR. Cena v Kč je přepočtena na EUR dle platného kurzu v den odeslání zásilky. Dodání na Slovensku probíhá v rozmezí 2 až 4 dnů od odeslání zásilky z našeho e-shopu..
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, vyberte si Vaši nejbližší pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem, ve kterém obdržíte heslo po vyzvednutí zásilky. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Lze však případně termín uložení prodloužit.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
- Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
- Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
- Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
- Maximální výše dobírky: 20 000 Kč [zpět]
 
 
GEIS - doručení na Slovensko
 
Na Slovensko je dodání zajištěno přes přepravní službu GEIS za cenu 149 Kč  plus poplatek za doběrečné 50 Kč. Platba je možná pouze formou dobírky. Při objednávce nad Kč 5000,- se dopravné neúčtuje. U objednávek s platbou formou dobírky bude dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. Úhrada za dodané zboží probíhá formou dobírky. Zboží je fakturováno v Kč dle aktuálních cen v e-shopu, avšak úhrada probíhá v EUR. Cena v Kč je přepočtena na EUR dle platného kurzu v den odeslání zásilky. Dodání na Slovensku probíhá v rozmezí 2 až 4 dnů od odeslání zásilky z našeho e-shopu. [zpět]

 

 

www.botyprabos.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů